Kočičí a psí azyl, z.s.

Pomáháme opuštěným a týraným zvířatům v nouzi, podporujeme kočičí a psí útulky a spolky po celé ČR, Intenzivně se věnujeme osvětě ochrany zvířat ve spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi i organizacemi, pořádáme úspěšné akce na jejich podporu,

Miniazyl Voříškov

Voříškov je přechodný domov. U nás se psům dostane lásky, kvalitní stravy, vycházek do krásného okolí, socializace, výcviku a pomazlení. Samozřejmě spolupracujeme s několika veterináři.

Útulek Dášenka

Útulek je soukromou organizací a funguje pod záštitou Ligy na ochranu zvířat ČR. Maximální kapacita našeho útulku je 35 psů , 25 koček a 10 jiných zvířátek(fretky,morčata,králíčci atd). Ročně přijmeme do útulku cca.200 psů,250 koček a 20 drobného zvířectva.

Malina pro slona

Cílem projektu je připravit detekční psy pro Kongo, kde se podílejí na ochraně volně žijících ohrožených druhů. Psi umí vyhledat a označit zbraně, slonovinu, luskouní šupiny ad. Hlavou celého projektu je skvělá Hana Bohme

Tam, kde zvířata pomáhají z.s.

Aktivně se zabývá canisterapií – terapií pomocí psů, pořádá kurzy, semináře, workshopy a má pod sebou spoustu týmů, které canisterapii provádí v různých zařízeních (dětských domovech, školkách, školách, domovech pro seniory i nemocnicích).

NF Canisterapie

Za pomoci speciálně cvičených psů poskytujeme canisterapeutické a asistenční služby v nejrůznějších zařízeních zaměřených na postižené děti a dospělé (stacionáře, dětská centra, nemocnice, hospice, atd.). Zaměřujeme se i na výcvik a výchovu nových canisterapeutických týmů, výcvik asistenčních psů a šíření osvěty o canisterapii. Pořádáme přednášky pro veřejnost, školy a mateřské školky.

9 životů

Naším hlavním cílem je snížit počet volně žijících koček na únosnou míru díky kastračnímu programu a hledat nové domovy pro opuštěné kočky. 

Feliti kastruje

Cílem kastračního projektu FELITI je, kromě osvěty týkající se kastrací toulavých koček, zejména hradit poplatky za KASTRACE volně žijících koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele a po kastraci se vrací zpět do lokality odchytu.