Městská část Praha 2 – pořadatel akce

Starostka MČ Prahy 2 Mgr. Jana Černochová vás srdečně zve na Psí den Prahy 2

Hlavní partneři akce:

Časopis HAF & MŇAU

Pro majitele a milovníky psů a koček z řad široké veřejnosti, jediný společný o psech a kočkách na českém trhu. Nejvíc ze všech pomáhá opuštěným a týraným zvířatům. Vychází od. 2012, jako dvouměsíčník – vždy na začátku sudého měsíce.

Nadace na ochranu zvířat

Nadace zajišťuje finanční zdroje nejen na podporu vlastní činnosti, kampaní a projektů, ale také k podpoře aktivit, kampaní a projektů jiných neziskových organizací působících v přímé i nepřímé ochraně zvířat. Finanční prostředky získané z veřejné sbírky nadace opět přerozděluje zejména útulkům a záchranným stanicím pro volně žijící živočichy na území ČR a jiným neziskovým organizacím, jejichž projekty naplňují nadační cíle a záměry. Jedna ze stěžejních aktivit nadace je její osvětová a vzdělávací činnost a šíření informací o životě a přirozených potřebách. 

Šmakos 

  • Čisté a zdravé pamlsky z čerstvého masa bez chemie
  • Testováno na naší smečce a mazlíčcích našich přátel a chovatelů
  • S ovocem, zeleninou pro vlákninu, minerály a vitamíny
  • plnohodnotný zdroj bílkovin, vitamínů, minerálů a vlákniny
  • Vyráběno pod přísným dozorem Veterinární správy Praha a Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského, testováno Státním veterinárním ústavem Praha

Komwag

Od roku 1996 zajišťujeme komunální služby na území hlavního města Prahy a jeho okolí. Pro naše zákazníky poskytujeme 24 hodinový servis, 7 dnů v týdnu. K plnění našich činností používáme nejmodernější komunální techniku.

Na akci se dále podílejí tito partneři:

Pesopark

Moderní sportovně kynologické centrum o rozloze téměř 4 ha v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka na Praze 10-Uhříněvsi s celoročním provozem: oplocený a osvětlený areál, parkování, klubovnu, moderní sociální zařízení, 4 celooplocená hřiště,  plachtovou halu s umělou trávou JUTAgrass comfort play s vyhřívanám sky boxem (32x15m), plachtovou halu s gumovým povrchem (25x10m) a výcvikovou temperovanou jurtu (70m2)…

U Pitbulla

Obchůdek U Pitbulla, neboli Potřeby a služby pro pejsky se pro zákazníky na Vinohradech otevřel 14.února 2014. Kamenný obchod najdete v Lublaňské č. 30, ale můžete využít i služby eshopu.

Celní správa ČR – Celní úřad pro hl. m. Prahu

Těšte se na ukázky práce speciálně cvičených celních psů.

Záchranná brigáda kynologů – Středočeský kraj

Záchranáři předvedou nejen ukázky svého náročného výcviku, ale umožní každému zájemci s pejsem vyzkoušet si slanění psa na strom a dolů. V r. 2019 tato část programu patřila k nejatraktivnějším a jsme rádi, že k nám Záchr. brigáda kynologů Středoč. kraje opět přijede!

Hana Böhme – trenérka psů

Výcviku psů se věnuje už od mládí, dnes vede psí školu, připravuje psy na zkoušky či výstavy a věnuje se i převýchově problémových psů. Absolvovala kurzy výcviku psů u předních světových kynologů, má licenci OBEDIENCE (poslušnost) na pozici stewart a instruktor. V roce 2013 založila spolek Dogs For Detection And Protection s širokým polem působnosti v oblasti kynologie. O rok později se zapojila do projektu na ochranu ohrožených druhů zvířat v africkém Kongu (www.malinaproslona.cz).

Michaela Drábková – kouč pro komunikaci se psy

Jsem Kouč pro komunikaci se psy, neboli Průvodce k vzájemnému porozumění člověka a psa v jejich jedinečném partnerství. Zabývám se zlepšováním disharmonických vztahů, léčením duše lidské i psí v každodenním soužití, hledáním jednoduššího způsobu, jak si vzájemně rozumět bez překážek či problémů, uměním komunikace, která není vidět, sdílením praktického konání, které člověk už nikdy nezapomene atd.

Mopsy-sušené lahůdky pro psy 

Nabízíme sušené pochoutky pro psy, vyráběné pouze z masa českých chovů s certifikátem kvality.
Připravili jsme pro zákazníky:
– dovážka až k vám domů
– možnost i bezkontaktní platby
– rozvoz Brandýs nad Labem a okolí zdarma.